nehir, Tavşan Yorumu


merhaba arkadaşlar biz ilk önce ablama bir tavşan aldık 3 gün geçti bana aldık kadın kafese tavşanı koyarken bacağından acıttı sandım ama acıtmamış sonra 2 3 hafta onları odamızda baktık ama pis kokutukları için annem kızdı sonra onları açık büyük balkonumuza koyduk orada üşürlermi acaba sonra kafesini temizledik çok pisti ama yine bu seferde kaka ve çiş yapmaya başladılar onları kafese koyduğumda yüzüme işiyorlar onları banya yaptırsam olurmu ayakları ve üstleri ıslak birde tuvalet alışkanlığını nasıl eğitebilirim çevremde kum yok sadece köyümde var köyümede okullar kapanınca gidiyorum nasıl yapabilirim


nehir, 30.04.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

FF
22.02.2018
KIŞ MEVSİMİNDE TAVSAN ÜŞÜR HASTA OLUR NAZİK CANLI .. BENİM TAVŞANIM VAR DOORU BALKON SU AKAN YERE YAPIYOR YIKIYORUM ......KAFESİM DE ALTI IZGARA IZGARADAN ÇİŞ KAKA YAPIYOR IZGARANIN ALTINA GİDİYOR IZGARANIN ALTINDAKİ RAY ÇEKİYORUM YIKIYORUM..... DÜNYANIN EN MASUMEN SEVİMLİ CANLISI DÜŞÜNSENE Bİ İNSAN DIŞKISINI NE KOKAR DÜNYAYAGELEN HERCANLI YAPAR ..


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Tavşan, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018